Son Yorumlar

Semra Yüksel Ersöz – DoktorTakvimi.com

12 thoughts on “Yorumlar

 1. Zeynep D***** dedi ki:

  9 seans nöralterapi aldım ve gerçekten kuş gibi hafifledim.bu ağrıdan taş kesilmiş vücudumu nasıl taşıyormuşum şaştım.sonra birkaç kez ağrılar geri geldi moralim bozuldu ama akşam olmadan hastanelik olmadan ağrı kayboldu ağrı kesici bile içmedim çok şükür.inşallah kışın ağrılarım gelmez. Birkaç ay sonra da çalışmayan bağırsaklarım için nöralterapi almayı düşünüyorum.biraz para biriktirmem lazım ?

 2. Zeynep D**** dedi ki:

  Fibromiyaljim vardı ve artık yataktan sürünerek kalkıyordum.semra hanımla tanıştım ağrılarımdan kurtuldum.nöralterapiyi şiddetle tavsiye ediyorum.ağrılarınıza esir olmayın.

 3. Aylin H****** dedi ki:

  Bir seneyi aşkın süredir tam anlamıyla tanı konulamayan bel ağrısı şikayetimle gidilmedik doktor bırakmamış fakat bir türlü de eski sağlığıma kavuşamamıştım .Tüm umutlarım tükenmişken Semra doktorcuğumla karşılaştım o gün bugündür sağlığım uyguladığı tedaviler sayesinde iyiye doğru gidiyor . Psikolojik olarak da hastalığı atlatmamda çok yardımcı oldu.

 4. Bilge S****** dedi ki:

  Uzun süredir boyun sırt ağrıları çekiyordum,migrenim de vardı,Semra hanıma ilk kez gittiğimde,sırtıma ,enseme,kollarımın muhtelif yerlerine pekcok iğne yaptı,daha orda büyük bir rahatlama hissettim,uzun yıllar çektiğim acılar sanki sihirli değnek değmiş gibi daha ilk randevuda gitti,tesekkurler Semra hocam,bu tip ağrıları olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

 5. Filiz ***** dedi ki:

  Değerli Hocam, ben dahil birçok hastalariniz üzerinde hayatlarimiza emek ve başarılarınız ile yalnızca bir doktor değil melek Kalbiniz ile verdiğiniz tüm tedavilere sonsuz tesekkurler iyiki yolum yolunuzdan geçti.. Sevgi ve sağlıcakla kaliniz. .

 6. Sinem M**** dedi ki:

  Semra hocama hiçbir sıkıntım yokken gittim. O halimle bile beni daha sağlıklı yapmayı başardı. Bedenime bakış açımı değiştirdi. Sağlıklı yaşamanın gerçek anlamını keşfetmemi sağladı. Şişkinliğim kalmadı.9 kilo verdim. Şekerin gerçek yüzünü gördüm ve kestim. Cildim parladı ve boyun,baş ağrılarım kesildi. Allah bin kere razı olsun…Minnettarım:)

 7. Buket Y***** dedi ki:

  Uzun suredir sirt agrilarim vardi ve son zamanlarda da boynumda agri baslamisti. Bu durum gunluk hayatimi da etkilemeye basladi ama Semra doktorumun yaptigi igneler sayesinde rahatladigimi hissediyorum. Ayrica orda yaptirdigim olcumlerle vucut yasim vb konularda da bilgi sahibi oldum ve hayat-beslenme duzenimi nasil sekillendirecegime dair fikir edindim. Simdi klinigini prp tedavisi icin ziyaret etmeyi dusunuyorum.

 8. Aslı B**** dedi ki:

  Uzun süredir sırt ve bel ağrısı çekiyordum.Bu durum hayatımı olumsuz yönde etkiliyordu.Semra doktorumun yaptığı iğneler sayesinde rahatladım.Artık kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.Nöral terapiyi herkese tavsiye ederim.

 9. Burcu B****** dedi ki:

  Uzun yıllardır sırt ağrısı, baş ağrısı ve mide bağırsak problemleri ile baş etmeye çalışıyordum. Bir çok yöntem denememe karşın yeterli sonuç alamadım. Stresli ve yorucu yaşam temposu da şikayetlerimi artırıyordu. Semra Hanımla o sıralarda tanıştım gerek uyguladığı iğne tedavileri gerekse psikolojik yardımları sayesinde çok olumlu sonuçlar aldım ve her gecen gün şikayetlerim gerilemekte, kendisine buradan da çok tesekkür ederim, saygılar sevgiler..

 10. Defne S****** dedi ki:

  Semra Hanım ve noralterapi hayatımda dönüştürücü etki yaptı. Daha önce birkaç kez fizik tedavi almıştım ama ağrılarım tam olarak geçmemişti. Semra Hanım ile tedaviye başladıktan sonra ağrılarım geçti, beslenme alışkanlıklarım düzene girdi, duygusal tikanikliklar açıldı. Gerçek anlamda bütünsel bir şifa içine girdiğimi hissettim ve bunun için çok teşekkür ediyorum..

 11. Ceyhun Y***** dedi ki:

  İleri düzeyde tespit edilen el bileklerimdeki sinir sıkışması (carpal tunnel sendromu), orta değil, resmen hafif düzeye indi. Yaşam kalitemi berbat hale getiren boyun fıtığı ağrılarım yok denecek kadar azaldı. bıçak altına yatmadan denemekte fayda var diyorum.

 12. Hanife S***** dedi ki:

  Ben semra hanımı arkadaşım sayesinde tanıdım tedaviye başlayalı bir ay oldu ben menopoz ateşlinden çok çekiyordum noralterapi tedavisiyle kendimi çok iyi hissediyorum ve enerjim yerine geldi Semra Hanıma çok teşekkkür ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir